2017-2018 навчальний рік

Щорічний районний конкурс “Природа і фантазія”

Пельц Ірина, 2 місце,  номінація “Писанкарство”, 4 клас

(вч. Пельц О. Я.)

Конкурс образотворчого мистецтва в рамках Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої, Україно»

Збишко Софія, 1 місце, номінація “Живопис”, 8 клас

(вч. Копровська О. Б. )

Переможці та призери районних олімпіад з навчальних предметів 2017-2018 н. р.

Періг Наталія, 2 місце,  українська мова та література, 9 клас

(вч. Макух С. І.)

Музика Павло, 2 місце, французька мова, 9 клас

(вч. Баковський С. Є.)

Яремчук Василина, 3 місце, українська мова та література, 7 клас

(вч. Періг О. М.)

Савуляк Анна, 3 місце, французька мова, 8 клас

(вч. Баковський С. Є.)

Івануса Степан, 3 місце, фізика, 7 клас

(вч. Семочко Н. С.)

Музика Павло, 3 місце, фізика, 9 клас

(вч. Семочко Н. С.)

Івануса Ярина, 3 місце, трудове навчання (обслуг. праця), 9 клас

(вч. Пельц О. Я.)

 IІ етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Нестер Анастасія, 2 місце, 5 клас

(вч. Макух С. І.)

ХVІІІ районний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв “Сурми звитяги”

Іванюра Богдана, 1 місце, номінація “Графічна композиція”, 7 клас
(кер. Юрчук О. М.)

Івануса Соломія, 3 місце, номінація “Поштова листівка, медаль”, 5 клас
(кер. Юрчук О. М.)

Нестер Анастасія, 3 місце, номінація “Поштова листівка, медаль”, 5 клас
(кер. Юрчук О. М.)

*******

2016-2017 навчальний рік

Конкурс ужиткового мистецтва в рамках Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої, Україно»

Маланчук Марія, 3 місце, номінація “Українська народна вишивка”, 9 клас

(вч. Пельц О.Я.)

*******

Переможці та призери районних олімпіад з навчальних предметів 2016-2017 н. р.

Походенько Мар’ян, 1 місце, французька мова, 9 клас

(вч. Баковський С. Є.)

Періг Наталія, 2 місце,  українська мова та література, 8 клас

(вч. Макух С. І.)

Музика Павло, 2 місце, французька мова, 8 клас

(вч. Баковський С. Є.)

Івануса Степан, 3 місце, математика, 6 клас

(вч. Семочко Н. С.)

Маланчук Марія, 3 місце, трудове навчання (обслуг. праця), 9 клас

(вч. Пельц О. Я.)

*******

Районний конкурс листівок за творами Івана Франка

Гончарук Лілія, 3 місце, 6 клас

(вч. Копровська О. Б.)

*******

 IІ етап VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Періг Наталія, 1 місце, 8 клас

(вч. Періг О. М.)

Федик Оксана, 3 місце,  8 клас

(вч. Макух С. І.)

*******

ХVІІ районний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв “Сурми звитяги”

Походенько Мар’ян, 3 місце, номінація “Художнє читання”, 9 клас

(вч. Макух С. І.)

2015-2016 навчальний рік

*******

Конкурс образотворчого мистецтва в рамках Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої, Україно»

Кобрин Тетяна, 3 місце, номінація “Витинанка”, 8 клас

(вч. Юрчук О. М.)

*******

 IІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Савуляк Анна, 2 місце, 6 клас

(вч. Макух С. І.)

                 *******

Переможці та призери районних олімпіад з навчальних предметів 2015-2016 н. р.

Трохимчук Катерина, 1 місце, французька мова, 9 клас

(вч. Баковський С. Є.)

Періг Мирослав, 2 місце,  українська мова та література, 9клас

(вч. Періг О. М.)

Періг Наталія, 3 місце, українська мова та література, 7 клас

(вч. Макух С. І.)

Музика Павло, 3 місце, фізика, 7 клас

(вч. Семочко Н. С.)

Походенько Мар’ян, 3 місце, французька мова, 8 клас

(вч. Баковський С. Є.)

*******

 IІ етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Періг Наталія, 2 місце, 7 клас

(вч. Макух С. І.)

Домашовець Соломія, 3 місце, 4 клас

(вч. Войтович Т. В.)