З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято Останнього дзвоника.
Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.
Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху. Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаємо непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.
Прийміть сердечні вітання та побажання – здоров’я, наснаги, впевненості в завтрашньому дні, людського щастя і гарного настрою. У добрий час!
hU7r-kbvodw
x0pS1NkR3N4
 Apryx0XZWa0 2CeyoEVn2bU
 ptoMCE8D6Rg -unyemlS0XU kmPzFO5yHsAEpei4hVpg_k    woIrrk_24K8kSfmc2vo4Oc
Lfu7RPN_jXYD8VZE8KcLPw nGvnsl_Tgr8  AXSDEbXhGIY eUN7LifDitUtoKXxHLgGTE  z5LxSrlm9qYvPoHF08Att0     y6uitNCpHcs

 

Свято Останнього дзвоника

Залишити відповідь