21 лютого – Міжнародний день рідної мови

ВОСЬМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

Запрошуємо  учнів  загальноосвітніх  навчальних  закладів  до  участі  у  Всеукраїнському  конкурсі   з українознавства «Патріот».

За сім років існування конкурс став захоплюючою мандрівкою у світ мови та літератури, історико- культурного розмаїття України, майданчиком для урізноманітнення навчального процесу та удосконалення здобутих знань.

Цьогорічний конкурс «Патріот» відбудеться у вівторок, 21 лютого 2017 року.

 

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього  відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Україну.

Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Детальна інформація про правила проведення конкурсу надсилається до кожного навчального закладу-учасника конкурсу та розміщується на сайті www.uclever.com, де також знаходяться завдання минулих років для підготовки до конкурсу. Підсумкову інформацію з результатами конкурсу буде надіслано до кожної школи, а також до методичних кабінетів та відділів освіти.

Сума внеску одного учасника складає 20,00 гривень. Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти, напівсироти та діти з багатодітних сімей, статус яких обов’язково підтверджується документально при подачі заявки). Якщо кількість учасників від навчального закладу менше 10 осіб,  цей заклад отримує завдання та бланки відповідей електронною поштою.

 

Для участі в конкурсі необхідно до 15 січня 2017 року включно подати заявку одним зі способів:

  • заповнити заявку на сайті uclever.com
  • або надіслати скан-копії письмової заявки та квитанції про сплату організаційного внеску до Оргкомітету електронною поштою: patriot@uclever.com

 

Якщо з певних причин  навчальний  заклад  не  встиг  зареєструватися,  будь  ласка,  звертайтеся  до Оргкомітету за індивідуальним подовженням термінів подачі заявки.

 

Матеріали для проведення конкурсу надсилаються за декілька днів до конкурсу.

 

Оргкомітет конкурсу звертається з  проханням  вчасно  повідомити  учнів  та  їхніх  батьків  про проведення конкурсу та оприлюднити інформаційні матеріали на сайті Вашої організації.

За детальною інформацією звертайтеся до Оргкомітету.

Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання!

 

«В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина».

Л. Костенко

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f

Конкурс “Патріот”
Tagged on:     

Залишити відповідь