ПОЛОЖЕННЯ

про дитячо-юнацький фестиваль мистецтв

“Сурми звитяги»

 

 1. Мета і головні завдання фестивалю:

Фестиваль має на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину січового стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасні українські патріотичні пісні, які були написані під час Революції Гідності та антитерористичних дій на сході України.

 1. ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ:

Відділ освіти Жовківської райдержадміністрації, Жовківський районний центр дитячої та юнацької творчості, Рава-Руський міський  Будинок дитячої та юнацької творчості.

Організатори призначають оргкомітет і журі, визначають терміни проведення, вирішують питання фінансування фестивалю. Оргкомітет проводить попередній збір заявок, складає програму ІІ-го етапу, вирішує питання організаційного забезпечення. Журі визначає та нагороджує кращі мистецькі колективи та окремих виконавців, дає аналіз творчого рівня виступів.

 1. ЧАС ПРОВЕДЕННЯ:

І етап –  у загальноосвітніх  навчальних закладах                                      до 10 жовтня 2017 року

 

ІІ етап – відбірні конкурси в:           м. Рава-Руська                               17  жовтня 2017 р.

м. Жовква                                       19  жовтня 2017 р.

 1. Основні номінації фестивалю:
 2. Солісти-вокалісти
 3. Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі
 4. Хорові колективи

Вимоги до всіх виконавців:

 • обов’язковий твір: пісня періоду визвольних змагань 40-50-х рр. ХХ ст; пісня Січових стрільців або сучасний твір, присвячений визвольним змаганням вказаного періоду, окремим його подіям, учасникам та героям
 • пісня патріотичного спрямування (довільна)
 • час виступу – до 7 хв.
 1. Літературно-музичні композиції

Вимоги до всіх виконавців:

 • віршові та прозові твори або літературно-музичні композиції національного патріотичного спрямування з використанням творчості поетів та прозаїків – учасників визвольних змагань першої половини 20 ст. або сучасні твори, що висвітлюють героїку вказаного періоду.
 • час виступу – до 10 хв.

 

 1. Інші заходи

В рамках фестивалю проходять конкурси:

 • на кращу живописну композицію (формат А3, техніка виконання – живопис);
 • на кращу поштову листівку (розмір 10х15 см);
 • на кращий плакат (формат А3, техніка виконання – живописна, графічна);
 • на кращу пам’ятну медаль (розмір: діаметром 9-13 см);
 • на кращу героїко-патріотичну хореографічну композицію (представляються українські народні та сучасні танці і хореографічні композиції героїко-патріотичного спрямування;
 • художнього читання (виконують віршовані та прозові твори або літературно-музичні композиції національно-патріотичного спрямування з використанням творчості поетів та прозаїків – учасників визвольних змагань першої половини 20 ст. або сучасні твори, що висвітлюють героїку вказаного періоду, час виступу – до 7 хв.)
 • авторської пісні (не більше 2-ох пісень на українській мові, супровід струнного інструмента);
 • духових оркестрів та інструментальних ансамблів (два твори або попурі з творів патріотичної тематики, час виступу – до 7 хв.)
 1. ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

Заявки на участь у фестивалі оргкомітет приймає за 5 днів до початку ІІ-го етапу за формою, що додається. Виконавці, які брали участь у минулих фестивалях, запрошуються до виступів лише з новим репертуаром. Контроль за цією умовою Положення лежить на організації, яка подає заявки на виступ.

Дитячо-юнацький фестиваль мистецтв “Сурми звитяги»
Tagged on: