Графік
проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017 – 2018  навчальному році

Дата

провед.

Назва предмета Місце проведення Прізвище відповідального
04.11 Німецька мова

8-11 кл.

Жовківська ЗОШ № 3

 

Кочут Б.Б.
Французька мова

8-11 кл.

Жовківська ЗОШ № 3 Кочут Б.Б
05.11 Англійська мова

8-11 кл.

Жовківська ЗОШ № 3

Рава-Руська ЗОШ №1

Кочут Б.Б.

Козенко В.О.

11.11      
Математика

6 – 11 кл.

Жовківська ЗОШ № 2

НВК “Рава-Руська школа-гімназія”

Клепач І.М.

Мазуркевич С.З.

Християнська  етика

8 – 10 кл

Жовківська ЗОШ № 1

Рава-Руська ЗОШ №2

Вненкевич Г.М.

Сліпець С.Ю.

12.11                          Біологія

8-11 кл

Жовківська ЗОШ № 1

НВК “Рава-Руська школа-гімназія”

Падюка М.І.

Солтис Т.А.

18.11 Трудове навчання

9, 11 кл.

Жовківська ЗОШ № 3 Клепач І.М.
Економіка

11 кл.

Жовківська ЗОШ № 1 Сліпець С.Ю.
19.11 Українська мова та література                  7-11 кл Жовківська ЗОШ № 3

Рава-Руська  ЗОШ інтернат

Боровець О.О.

Падюка М.І

   25.11 Фізика

7-11 кл.

Жовківська ЗОШ № 2

Рава-Руська  ЗОШ № 1

Тарасюк П.П.

Козак М.М.

  26.11 Історія

8-11 кл.

Жовківська ЗОШ № 3

Рава-Руська ЗОШ інтернат

Козенко В.О.

Боровець О.О.

Інформатика

10 – 11 кл.

Жовківська ЗОШ № 1

Рава-Руська  ЗОШ інтернат

Мазуркевич С.З.

Тарасюк П.П.

 

02.12

Хімія

7-11 кл.

Жовківська ЗОШ № 2

НВК “Рава-Руська школа-гімназія”

Селіверстова В.М.

Солтис Т.А

Правознавство

9-11 кл.

Жовківська ЗОШ № 2

Рава-Руська ЗОШ №2

Боровець О.О.

Селіверстова В.М.

  03.12                         Географія

8-11 кл.

Жовківська ЗОШ № 1

Рава-Руська ЗОШ №1

Сліпець С.Ю.

Вненкевич Г.М.

Інформаційні технології

10 -11 кл

Жовківська ЗОШ № 2

Рава-Руська  ЗОШ інтернат

Тарасюк П.П.

Мазуркевич С.З.

  09.12

 

Екологія

10 – 11 кл.

Жовківська ЗОШ № 1

 

Солтис Т.А
Астрономія

10-11 кл

Жовківська ЗОШ № 1

Рава-Руська ЗОШ інтернат

Клепач І.М.

Козак М.М

 

Графік проведення ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н. р.
Tagged on: