Слава незламним!

      Саме під таким гаслом у перший день лютого у Забірській ЗОШ І-ІІ ступенів був проведений виховний захід, присвячений 90-м роковинам створення ОУН. Школярі зі своїми наставниками, а також присутні на заході сільський голова Сенько З. М. та настоятель храму святої великомучениці Параскеви о. Володимир  мали змогу ще і ще раз пережити хвилюючі сторінки історії визвольних змагань нашого народу, про що розповіли учні 7 класу та кадри відеосюжетів із великого екрана актової зали школи.

     Своїми спогадами про буремну юність у лавах ОУН-УПА із присутніми поділився 91-річний ветеран визвольних змагань за Україну Сень Володимир Андрійович, якого квітами вітали діти, а дирекція школи – Подякою за вагомий внесок  у становлення і розбудову української держави та національно-патріотичне виховання молодого покоління. Та приємною несподіванкою і родзинкою свята без перебільшення стала виконана дорогим гостем пісня його юності, яку на приспіві охоче підхопили усі присутні:

    «Ах ленту за лентою набої подавай,
    Український повстане, в бою не відступай!»

        Крім того, учні школи приєдналися до флеш-мобу «Слова незламних», процитувавши відомих діячів ОУН. А завершальним акордом святкового дійства було вітальне слово о. Володимира і спільна подячна молитва за Україну. Після короткої фотосесії на згадку про змістовно проведений час люди почали розходитись по домівках, а вслід їм лунав наказ із невмирущого гімну УПА «Зродились ми великої години»:

          «.. бо плач не дав свободи ще нікому
           Лиш хто борець – той здобуває світ!»

Переглянути фотографії можна за посиланням

 

СЛАВА НЕЗЛАМНИМ
Tagged on: